design & innovation

Holmatro lieren

Holmatro lier
< 1 2 3 4 5 >

 

Samen met Holmatro hebben we de nieuwe serie lieren ontworpen. Holmatro heeft deze lieren in november 2009 op de markt geïntroduceerd en zorgt hiermee voor een grote verrassing in de markt voor marine equipment.

Vernieuwende vorm
De nieuwe Holmatro lieren zijn technisch superieur. Dit past goed bij het merk Holmatro en haar positionering in de markt voor zeiljachten. In die markt leveren zij al hydraulische apparatuur. Bij de hoogwaardige techniek, hoort een hoogwaardige uitstraling. Spark heeft een vorm geïntroduceerd die voor lieren vernieuwend is en die hem een modern en solide karakter geeft.

De werking is gebaseerd op het gepatenteerde Grip & Run systeem: Verticale groeven langs de buitenkant geven maximale grip op het touw, zowel nat als droog, en ook de spanning op het touw wordt meer gelijkmatig verdeeld. De lier is met de hand te verdraaien, maar ook eenvoudig te voorzien van elektrische of hydraulische bediening. Door het gebruik van lichtgewicht aluminium is het totaalgewicht gehalveerd vergeleken met andere modellen.

Vorm volgt functie
In samenwerking met de ervaren zeilers van Holmatro is de lier verder geoptimaliseerd voor een compromisloos gebruik. De nieuwe lieren van Holmatro voldoen aan de hoogste eisen en worden ingezet onder de meest extreme omstandigheden, zoals de America's Cup, Volvo Ocean Race en Vendee Globe.

Spark en Holmatro ontvingen voor de lieren een GIO-award 2010.

Zie ook www.holmatro.com

Holmatro lieren
Smartlock en Decklock - sloten voor de pleziervaart
Elektrische marinepomp voor Holmatro
Crococart amfibievoertuig voor attractieparken
Buitenboordmotorslot
Holmatro lieren

Lieren

Smartlock en Decklock - sloten voor de pleziervaart

Smartlock

Elektrische marinepomp voor Holmatro

Marinepomp

Crococart amfibievoertuig voor attractieparken

Amfibievoertuig

Buitenboordmotorslot

Buitenboordmotorslot

Pijl naar links
Pijl naar rechts